Menu Zamknij

Jurajskie Anioły FCI

Golden Retriever

Data urodzenia:1 maja 2019 r.

Nazwa hodowli:Jurajskie Anioły FCI

Osoba do kontaktu:Leszek

Miejscowość:Częstochowa

Nr telefonu600294668

Email:amonitpl@interia.pl

W naszej domowej hodowli „Jurajskie Anioły” . przyszły na świat piękne, kremowe szczeniaczki – rasy Golden Retriever. Rodzicami są Carmen Jurajskie Anioły FCI oraz Makary White z hodowli Szczęśliwy Słoń: Champion Polski
Oboje rodziców, o bardzo dobrej psychice, jest przebadanych w kierunku dysplazji stawów łokciowych i biodrowych oraz innych chorób, co znacznie zmniejsza ryzyko powstawania schorzeń u potomstwa.
Nasze psiaki są wychowywane w domowej atmosferze w stałym kontakcie z dorosłymi psami oraz ludźmi, mają kontakt z dziećmi, są socjalizowane, co w przyszłości zaoszczędzi Państwu wielu kłopotów.
Pieski przy odbiorze dostaną wyprawkę firmy Royal oraz karmę na pierwsze dni, kocyk z zapachem mamy i rodzeństwa, książeczkę zdrowia, umowę kupna – sprzedaży, metrykę uprawniającą do wydania rodowodu przez ZKwP. Szczeniaki będą zaszczepione, odrobaczone i zachipowane, po przeglądzie hodowlanym i weterynaryjnym. Szukamy dla nich nowych kochających właścicieli. Psiaki mogą iść do nowych domów po 26 czerwca 2019 .
Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć szczeniaczków na facebooka Hodowla Jurajskie Anioły.
https://www.facebook.com/Hodowla-Jurajskie-Anio%C5%82y-287426214672528 Cena pieska 3000zł ,suczki 3500zł
Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli.