Menu Zamknij

Time For Love

Golden Retriever

Data urodzenia:16 października 2019 r.

Nazwa hodowli:Time For Love

Osoba do kontaktu:Maria Osuszek

Miejscowość:http://timeforlovehodowla.wixsite.com/hodowla

Nr telefonu608889337

Email:ramrysia@interia.pl

Strona www:http://timeforlovehodowla.wixsite.com/hodowla

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że 16 października w naszej domowej hodowli na świat przyszły szczenięta rasy Golden Retriever ( 5 suczek i 3 pieski).
Rodzicami szczeniąt zostały: M: ARMIA Adekatos Poland FCI O: PL Ch. PLJCh HERKULES Adekatos Poland FCI.
Rodzice szczeniąt są pełnowartościowymi członkami naszej rodziny, uczestniczą w pełni w naszym życiu rodzinnym oraz zawodowym, mieszkają z nami w domu, śpią na kanapie, towarzyszą nam podczas podróży i wakacji.
Nasze wszystkie psy są pod stałą opieką weterynaryjną, posiadają wszelkie niezbędne badania oraz są zarejestrowane w ZKwP.

Szczeniaki z naszej hodowli do nowych domów jadą starannie odchowane, zsocjalizowane, odrobaczone, zaszczepione oraz wyposażone w wyprawkę i w metryczkę upoważniającą do wyrobienia rodowodu w ZKwP. Maluchy dorastają w naszym domu otoczone opieką i miłością. Przy odchowaniu szczeniąt dajemy z siebie 100%, dlatego tak bardzo zależy nam by nasze maluchy trafiły do najwspanialszych domów pod słońcem, gdzie będą otoczone troską i miłością przez najbliższe kilkanaście lat.

Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo informację na temat naszych psów oraz ich osiągnięć wystawowych. Zachęcamy również do odwiedzin w naszej hodowli i poznania nas, naszych psów.